top of page

Силоси для зберігання золи 

Ми розробили силос місткістю 2000 м3 для зберігання золи.

Зола́ - негорючий залишок, що утворюється з мінеральних домішок палива при повному його згорянні.

Мінералогічний аналіз хімічного складу золи, що утворюється після згоряння та прожарювання різних видів палива показує, що основною компонентою золи є скло з кристалічною фазою у вигляді кварцу, гематиту, магнетиту і різноманітних силікатів кальцію[1].

Вміст золи в кам'яних і буре вугілля знаходиться в межах приблизно від 1 до 45 % і більше, у горючих сланцях — від 50 до 80 %, у паливному торфі — від 2 до 30 %, в%дровах, у рослинному паливі ін. видів - від 3 до 5%, в мазуті - частіше до 0,15%, але іноді вище; у плодах граната — 0,5—0,7%. Верхня межа вмісту мінеральних домішок визначає технічну можливість та економічну доцільність використання даного викопного як добрива.

Конструктивні особливості спірально-фальцевого силосу (цілісний спірально-фальцевий корпус, рівна поверхня корпусу всередині силосу, герметичність і міцність корпусу ідеально підходять для зберігання золи. Застосування нашого силосу дозволяє отримати ідеально збалансований комплекс який дозволяє накопичувати золу в умовах діючих /д транспорт У порівнянні з силосами звареними та бетонними наш силос значно дешевше і при цьому має більший ступінь надійності.

Подібні конструкції силосів використовують у 80 країнах світу.

Силос комплектується сходами, люками, пневматичною системою завантаження та вивантаження золи, датчиками рівня та ультразвукового сканування об'єму.

Силос для хранения золы.png
Силосы для хранения золы.png
Силосы для хранения золы.png
bottom of page