top of page
Cилоси для бестарного зберігання цементу

Наша компанія виготовляє сталеві спірально-фальцеві силоси за німецькою технологією Lipp-System. Силос є накопичувачем різних сипучих продуктів, який найчастіше використовується на будівельних підприємствах, цементно-бетонних заводах та асфальтних підприємствах.

Наші силоси мають підвищену міцність і герметичність і ідеально застосовні для зберігання цементу.

У нашій компанії Ви можете замовити та купити сталевий силос для зберігання цементу з доставкою та встановленням у будь-якому регіоні України. Силоси для цементу, що постачаються нашою компанією, надійні та мають доступну ціну.

Наші силоси виробляються за німецькою технологією компанії Lipp-System за допомогою автоматизованого формувального обладнання у формі вертикальної спірально-навивної циліндричної місткості. Силоси комплектується  конусним дном 65 градусів. Корпус наших силосів виготовляється з оцинкованої або чорної пофарбованої сталі. Днище комплектується вібраторами і має отвір для вивантаження продукту за допомогою електричної засувки.

Для виробництва силосів великих розмірів ми пропонуємо силос із плоским дном та вивантаженим шнеком.

Силоси комплектується сходами, бильця та спеціальними аспіраційними фільтрами, для завантаження продукту в силос ми пропонуємо пневмотранспортне обладнання, норії. Розміри силосу можуть бути від 50 м3 до 1600 м3 які застосовні на великих цементних заводах. Силоси побудовані нашими партнерами з німецької технології успішно експлуатуються у 80 країнах Азії, Європи та США.

 

Сьогодні ми готові запропонувати силоси з конусним дном таких розмірів:

Силос МСФЗ: 50 м3, 100 м3, 250 м3, 300 м3, 500 м3, 800 м3, 1000 м3 і 1600 м3

Силоси МСФЗ з плоским дном з вивантаженим шнеком: 1600м3, 2500 м3, 3000м3, 5000 м3.

Силос для хранения цемента, золы.png
силос для цемента.png
Силосы для цемента .png

Технологія перевірена часом! Більше 45 років експлуатації

bottom of page