top of page

Індивідуальний рятувальний комплект для самостійної евакуації при пожежах у місцях масового знаходження людей та аваріях на хімічних комбінатах

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ФІЛЬТРАЦІЙНИЙ МАЛОГАБАРИТНИЙ САМОРЯТУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ призначений для індивідуального захисту органів дихання та зору від токсичних продуктів горіння (у тому числі від оксиду вуглецю) при евакуації з задимлених приміщень під час пожежі, особливо при висотних транспортах. та у метро. Також захищає від інших небезпечних хімічних речовин (парів, газів, аерозолів) у разі техногенних аварій та терористичних актів.

Час дії захисної функції рятувальника перевищує 30 хвилин. Завдяки дії двох фільтрів, знижується концентрація шкідливих хімічних речовин, що надходять. Є універсальним засобом захисту для дітей, чоловіків та жінок.

 

Універсальний саморятувальник, що фільтрує, використовується для індивідуального захисту від оксиду вуглецю, диму та інших небезпечних хімічних речовин, які утворюються в процесі горіння при пожежах, терористичних актах або вчасно техногенних аварій. Чим відрізняється цей саморятівник від інших засобів індивідуального захисту цього класу

1. Час, протягом якого здійснюється захист, більший ніж у інших аналогів (до 30 хвилин), що дозволяє встигнути здійснити евакуацію із зони шкідливого впливу.

2. Маска включає в себе два фільтри, які активно знижують рівень небезпечних хімічних пар, газів і аерозолів.

3. Конструкція маски дозволяє скористатися ним як чоловікам з бородою, так і дамам з довгими або пишними зачісками. ​ Конструкція саморятувальника досить проста.

 

Корпус капюшона виготовлений із спеціального матеріалу стійкого до дії високих температур та хімічних реакцій. На лицьовій частині розміщено прозоре оглядове скло. На ньому закріплюються спеціальним чином лицьовий (рото-носовий) обтюратор, клапан виходу з клапанною накладкою, манжети для кріплення фільтра та самі фільтри. Конструкція з фільтрами підтримується на голові за допомогою зовнішньої тасьми регулювальної оголов'я. Для підтримки форми капюшона з внутрішньої сторони знаходяться додаткові напрямні вставки оголов'я і внутрішня еластична саморегульована тасьма оголов'я. По краю низу саморятівник забезпечений еластичним шийним обтюратором, що запобігає попаданню шкідливих речовин усередину каптура.

 

Маса саморятівника трохи більше 500 грам, щоправда, не враховуючи пакування. Ненавчений користувач зможе привести саморятувальник в робочий стан за 20 секунд. Напівмаску можна застосувати для захисту дитини від 7 років. Потрібно запам'ятати лише одну тонкість. Якщо це дитина від 7 до 12 років, то нижня частина напівмаски повинна бути нижчою за рівень підборіддя, а для підлітків старше 12 років і дорослих людей, вона повинна примикати до поглиблення між ротом і підборіддям. При цьому саморятувальник не вимагає спеціального припасування під користувача. Він випускається в єдиному розмірі, що значно полегшує його використання та дає шанс будь-якій людині на захист у надзвичайній ситуації.

Знімок екрана  о 14.05.09.png
Знімок екрана  о 13.34.17.png
Индивидуальный спасательный комплект.HEI
Защитная маска респиратор.HEIC
IMG_2295.HEIC
bottom of page