top of page
Знімок екрана  о 13.23.30.png
IMG_0397.JPG

                               ПРО НАС

КРЕАТИВ ГРУП - це компанія, яка з 1997 року займається проєктуванням виробництвом та будівництвом силосів і резервуарів для зберігання різних сипких і рідких продуктів. Ми володіємо виробничою базою та будівельною технікою. За результатами національного бізнес-рейтингу визнана одним з лідерів серед імпортерів за 2017 рік, і одним з найкращих постачальників товарів та послуг 2018 року. Наше основне завдання - це створити сучасне виробництво всього спектра необхідного обладнання для зберігання різних рідких і сипких продуктів.

Перший свій силос ми змонтували для компанії ТОВ СП "НІБУЛОН" у 2010 році на Кременчуцькій філії. 

Сьогодні ми еднині хто освоїв німецьку технологію виробництва сталевих спірально -фальцевих силосів та резервуарів компанії Lipp-system.Наші силоси та резервуари побудовані за німецькою технологією найнадійніші!

Силоси, які ми виготовляємо застосовні для зберігання як зернових культур, так і інших рідких та сипких продуктів. Ми побудували вже понад 60 силосів і резервуарів різних розмірів. Було збудовано за нашими розробленими проєктами кілька великих об'єктів: ¦ портовий зерновий термінал у м. Кам'янське, завод з виробництва посівного матеріалу в Полтавській області, чотири зерносховища фермерського типу. Особливу увагу ми приділяємо виробництву силосів для зберігання паливних пелет та тріски. У 2017 році ми побудували та ввели в експлуатацію найбільший у Європі комплекс на 16 000 тонн одноразового зберігання гранульованих деревних пелет, вологої та сухої тріски на Заводі МДФ у місті Коростень.

 

Наявність прокатного та різноманітного зварювального, згинального та формувального обладнання дає нам можливість виробляти не тільки  елементи сталевих силосів і резервуарів, а й необхідне транспортне обладнання.

 

Сьогодні ми готові запропонувати нашому замовнику весь спектр транспортного обладнання: конвеєри, галереї, робочі башти естакади та норії. Конструкції силосів за якістю не поступаються європейським аналогам.

 

Ми виробляємо різноманітний оцинкований профіль товщиною від 1 до 4 мм для монтажу швидко споруджуваних конструкцій, складів, торгових і логістичних центрів.

 

Команда молодих амбітних менеджерів готова вирішувати найскладніші завдання в галузі виробництва, проєктування та будівництва промислових об'єктів: сховищ для зернових культур, пелет, тріски та сховищ для рідких харчових та хімічних продуктів.

Знімок екрана  о 13.23.40.png
bottom of page