top of page
Знімок екрана  о 10.14.35.png

Герметичний бокс ізолятор для транспортування інфікованих хворих БІО-БОКС 20060

Знімок екрана  о 10.14.35.png

    ПП "ВКФ" КРЕАТИВ ГРУП" виробляє та пропонує Мобільний герметичний бокс ізолятор для транспортування інфікованих особливо небезпечними інфекціями хворих  БІО-БОКС 20060

Індивідуальний бокс ізолятор призначений для первинного транспортування осіб із підозрою на зараження  небезпечними інфекціями до стаціонарного медичного закладу. Комплектація Боксу ізолятора дозволяє транспортувати не тільки інфекційних хворих, а й хворих з ослабленим імунітетом або хворих з опіковим ураженням шкірних тканин.

Устаткування боксу дозволяє підключити хворого до кисневого портативного балона або концентратора, до Апарату Штучної Вентиляції Легких, провести інтубування і при необхідності ввести внутрішньовенно інфузійні розчини. Для перевезення опікових хворих у капсулі підтримується позитивний тиск за допомогою автономних акумуляторних компресорів потужністю 130 л/хв., який подає в капсулу очищене повітря через фільтр з класом захисту А1Р3, що створює стерильне середовище.

 

Надмірне повітря з боксу виходить також очищене за допомогою двох фільтрів. Для перевезення інфікованих хворих на особливо небезпечні інфекції ми використовуємо компресорний блок для створення негативного тиску в капсулі. Негативний тиск дозволяє виключити можливість інфікування лікарів у разі якщо капсула отримала пошкодження або порушена герметичність боксу.

 

Бокс ізолятор дозволяє транспортувати на далекі відстані хворих з ослабленим імунітетом або хворих з великим опіковим ураженням тканин. Комплектація боксу дозволяє створити стерильне середовище усередині ізолятора. Інфрачервона світлодіодна панель, яка встановлена в боксі має хвилю 650 нм, вплив світла активізує біологічні процеси в тканинах і стимулюють клітини шкіри до відновлення. Інфрачервоне світло впливає безпосередньо на уражені ділянки шкіри, знищуючи бактерії, нормалізується робота сальних залоз, покращується мікроциркуляція, стимулюється постачання клітин ураженої шкіри киснем. Лікування ран м'яких тканин червоним монохроматизованим світлом (600-680 нм) дозволяє скоротити терміни госпіталізації, ефективно підходить для лікування тривало незагойних і опікових ран, трофічних виразок. Панель синього світлодіодного кольору, яка також встановлена в капсулі з довжиною хвилі 470 нм, має анальгетичний і антибактеріальний ефект, покращує капілярний кровотік, стимулює проліферацію епітелію і сполучної тканини, підвищує інтенсивність тканинного та місцевого імунітету, тим самим відбувається більш швидке заживлення. як наслідок – скорочення термінів лікування.

 

Наявність адаптерів у  боксі дозволяє підключити хворого до кисневого концентратора або до Апарату Штучної Вентиляції Легких, провести інтубування і при необхідності ввести внутрішньовенно інфузійні розчини.

Знімок екрана  о 13.58.11.png
Бокс изолятор .jpg

ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ И КОМПЛЕКТАЦИЯ: 

- Носилки ручные облегченные  ( по пожеланию заказчика )

- Матрас из ПВХ ткани

- Герметичная капсула 2000 х 600 х 690 мм Сертифицированное ПВХ полотно

 DIN 4102 B1, M2; B. S. 5438/7837; USA NFPA 702 РП1 (ГОСТ 51032–97) 

- Кислородная маска -1шт. ( OXINOVA Испания)

- Компрессор блок для нагнетания воздуха ( аккумуляторный 8 часов работы)

- Регулятор и манометр воздушного потока

- Фильтр для дезинфекции входящего и выходящего воздуха -2 шт. (401Р3 R BLS )

  Класс защиты Р-3 фильтрует около 99,95% аэрозольных частиц размером меньше

  0,5  мкм

- Камеральные перчатки для манипуляций от 2 до 4  пар; (Категория-А латекс)

- Ремни крепления капсулы к носилкам;

- Ремни для фиксации больного ; 

- Ручной реанимационный набор  кислородная маска и дыхательный ИВЛ аппарат

  АМБУ ( по пожеланию заказчика)

- Система контроля температуры в капсуле с дисплеем;

- Панель ифракрасного света (подогрев и хромотерапия) длина волны 640 НМ -4 шт.

- Панель синего светодиодного света длина волны 470 нм -4 шт.

- Очки защитные для защиты глаз от инфракрасного света - 1 шт.

- Герметичные адапетры  для возможности призводить больному

  внутривенные инфузии и интубирование -4 шт.

- Зарядное устройство -1 шт. 

- Адаптер для подключения компресорного блока к  реанимобилю -1шт

- Комплект запасных мембран для фильтров.

- Сигнализация кнопка вызова врача 

- Труба нержавеющая для жосткости - 2шт.

- Пластиковые заглушки на рукавицы -9 шт.

 Также мы можем укомплектовать наш бокс дополнительным оборудованием : 

 - Портативным кислородным балоном

 - Портативным аппартом ИВЛ. 

 - Монитором пациента

   Вес бокса -12 кг.

Фильтр класс защиты Р3
Фильтр .png
Бокс изолятор для перевозки инифицирован
Бокс изолятор для перевозки инфицированн
Бокс изолятор для перевозки ожоговых бол
Транспортный бокс изолятор.jpg
Бокс изолятор для перевозки больных с ож

Фильтры для защиты от аэрозолей выпускаются в соответствии со стандартом ДСТУ EN 143. Они предназначены для защиты респираторных органов человека от аэрозолей находящихся в воздухе рабочей зоны. Противоаэрозольные фильтры классифицируются в зависимости от эффективности фильтрации.


Стандарт предъявляет требования к коэффициенту проникновения фильтрующего материала. Данные коэффициенты проникновения при двух типах испытаний (хлорид натрия при потоке 95 дм. Куб. / Мин. И парафиновая масло долины 95 дм. Куб. / Мин.) Не должны превышать: P1 - 20%, P2 - 6%, P3 - 0,05%.

 

БУКВЫ NR, R И D, СЛЕДУЮЩИЕ ПОСЛЕ КЛАССА ТИПА P ФИЛЬТРОВ, ОБОЗНАЧАЮТ СООТВЕТСТВЕННО:

  • - Маркировка "NR" обозначает, что фильтр является одноразовым и должен быть использован в течение не более одной рабочей смены.

  • - Маркировка "R" обозначает, что фильтр может быть использован в течении нескольких рабочих смен.

  • - Маркировка "D" обозначает, что фильтр прошел испытания по проникновению доломитовой пыли, сохраняет свои защитные свойства в течение длительного времени в атмосфере с повышенной концентрацией пыли не теряя производительности.

 

Фильтр BLS 401 имеет маркировку P3 R в соответствии ДСТУ EN143 и защищает от твёрдых и жидких, радиоактивных и токсичных частиц и микроорганизмов (например: пыль, дым, туман, масляные туманы, бактерии, вирусы, споры, а также энзимы).

IMG_7091_edited.jpg
Бокс изолятор для первозки инфицированны
IMG_8156.JPG
IMG_3358_edited.jpg
IMG_3993_edited.jpg
bottom of page