top of page

Резервуари для рідких харчових продуктів 

Ми виробляємо герметичні сталеві вертикальні резервуари та ємності для зберігання без тиску різних середовищ, таких як:

- харчова та технічна вода,

- Концерти соків

- виноматеріали та спирт

- соняшникова олія

Вертикальні резервуари виготовляються об'ємом від 100 м3 до 4000 куб.м. Для виготовлення резервуарів нами застосовується якісна нержавіюча конструкційна комбінована сталь е з внутрішньої сторони корпусу резервуару знаходиться нержавіюча сталь, а зовнішньою оцинкована сталь.

Вертикальні сталеві циліндричні резервуари типу МСФР (Металевий спірально-фальцевий резервуар) призначені для прийому, зберігання, видачі рідин, можуть використовуватися в різних кліматичних умовах. Металеві спірально-фальцеві резервуари МСФР є найбільш дешевим видом сховищ для різних рідких матеріалів. Резервуар складається з циліндричного корпусу, плоского днища і стаціонарного даху - плоского даху або самонесучого конічного даху, несуча здатність якого забезпечується металевими балками, опорною трубою на які монтуються покрівельні листи, або каркасного конічного даху, що складається з елементів каркасу профілів і профільованих. Конструкції вертикальних циліндричних резервуарів виготовляються нами на виробництві, а монтаж конструкцій проводитися на об'єкті за німецькою технологією компанії Lipp-system AG, методом автоматичного спірально-фальцевого загину рулонної сталі. Протягом понад 40 років технологія Lipp застосовується в країнах Європи, США та Азії резервуари та силосу виготовлені за технологією lipp показали себе як дуже міцні герметичні та безпечні у зберіганні конструкції.

За бажанням замовника ми можемо укомплектувати резервуари робочими сходами майданчиками, люками та системою КВП для контролю продукту, що зберігається (температура, вологість, щільність, верхній нижній рівень, витратоміри тощо) можливе встановлення запірної арматури, пожежогасіння та сигналізації.

Резервуар вертикальный
Резервуар для удобрений КАС
Знімок екрана  о 11.43.34.png
Резервуари для раслинного масла
Знімок екрана  о 14.30.00.png
Знімок екрана  о 14.29.53.png
Резервуари для воды
Знімок екрана  о 09.17.19.png
Снимок экрана 2018-03-22 в 10.55.19.png
Резервуари  для харчових  концетратів
Комбинированная пищевая нержавеющая сталь 
Нержавеющая сталь
Нержавеющая сталь
Вертикальные резервуары
Знімок екрана  о 10.57.39.png

Технологія перевірена часом! Більше45 років експлуатації

bottom of page