top of page

Проєктування і виробництво норійних
зерноочисних комплексів

Знімок екрана  о 10.49.37.png

Норійна вежа - вертикальна металева конструкція, яка покликана зменшити навантаження на окремі норії з висотою наземної частини більше 20 м., а також полегшити доступ до механізмів верхньої головки норій з метою обслуговування та проведення ремонту.

Крім значних вітрових навантажень норійні вежі сприймають вібраційні навантаження, власну вагу, і вагу зерна, що транспортується. Висота цих конструкцій досягає 40 метрів, що потребує ретельного проєктування, технологічності виробництва та відповідального монтажу.

Креатив-Груп надає повний спектр послуг з проєктування, виробництва та монтажу металоконструкцій норійних веж різного типу, залежно від технологічних особливостей проєкт. Норійна «вежа» нашого виробництва потрапляє на будівельний майданчик повністю готова до збирання та монтажу. Передбачаються болтові з'єднання основних елементів конструкції, що гарантує високу точність конструкції після збирання та зменшує термін монтажу.

Ми виготовляємо вежі як з чорного пофарбованого металу, так і з оцинкованого металопрокату. За узгодженням із замовником може бути комбінований варіант вежі.

 

Норійна вежа складається з:

Опорної конструкції

Вертикальні сходи з огорожею

Або похилих сходових маршів

Майданчиків для відпочинку під час підйому

Майданчики обслуговування механізмів верхньої голівки норії.

Майданчики для розміщення очисного обладнання

Майданчики для розташування операторської

Майданчики для розташування оперативних силосів

 

Конструктив та розмір вежі залежить від технологічних завдань замовника. Транспортний потік, кількість та продуктивність норій, наявність очисного обладнання.

Ефективність елеватора залежить від розташування обладнання: відстані транспортних потоків, продуктивність конвеєрів.

bottom of page